Switchee wint ‘Product van het jaar’ -award tijdens de National Energy Efficiency Awards

mei 10, 2023

Switchee het ‘Product van het jaar’ -award tijdens de National Energy Efficiency Awards 2022 gewonnen

Hugh Dennis presenting the Product of the Year award to Team Switchee

We are thrilled to announce Switchee has won the “Product of the Year” Award at the National Energy Efficiency Awards 2022. We also received a special commendation from the judges in the Data & Software Company of the Year category.

The National Energy Efficiency Awards celebrate energy efficiency schemes and encourages best practice within the energy and housing sectors.

In the last 12 months there has been innovation, collaboration and huge determination to keep improving our product and service that we offer to social landlords. Here are a few highlights which set Switchee apart from other businesses who entered the category: 

De gegevens

  • Taking data from thousands of connected homes, the Switchee dashboard van Switchee. gives remote property evaluation tools such as mould risk and fuel poverty warning. Housing Providers are empowered to transform the way they look after their properties and critically provide additional support to vulnerable customers who are at risk of fuel poverty.  

Hardware

  • De Switchee Smart Thermostat does not rely WifI to transfer data; rather a GSM connection enabling all residents to benefit from the technology. 
  • Een gebruiksvriendelijk, groot scherm helpt mensen met visuele beperkingen of mensen die problemen ondervinden met kleine aanraakschermen. 
  • Een kleurenachtergrond – met tinten van blauw (te koud) tot felrood (te warm) ondersteunt mensen met een breed scala aan handicaps en leesproblemen. 

Communicatie 

  • Een vertrouwd, veilig communicatieplatform. Met behulp van de Switchee Communicatiehub kunnen huisvestingsaanbieders rechtstreeks communiceren met de huurder. Op deze manier kunnen afspraken worden gepland, enquêtes worden gehouden en tweerichtingsberichten worden verzonden via het apparaat. Switchee Bewonersondersteuning 

Switchee Bewonersondersteuning. 

  • Deskundige eerstelijnsondersteuning is te allen tijde beschikbaar voor alle huurdersOns toegewijde team heeft tussen januari 2021 en 2022 meer dan 1,100 oproepen van precaire huurders ontvangen. De oproepen variëren van het oplossen van problemen met verwarming tot huurders helpen ontdekken of ze in aanmerking komen voor brandstof vouchers of de Warme Huizen Korting. 
  • Voor huurders die hun Switchee Slimme Thermostaat niet zelf kunnen instellen, kan ons team het apparaat op afstand instellen om ervoor te zorgen dat de huurders kunnen profiteren van een warme, betaalbare en energie-efficiënte woning.  

Tom Robins, CEO van Switchee gaf aan hoe verheugd hij was dat het bedrijf met deze onderscheiding werd erkend: “Gefeliciteerd, Switchee Team. Wat een fantastisch resultaat. Nu de crisis van de kosten van levensonderhoud in combinatie met het koude winterseizoen hard begint toe te slaan, ben ik blij dat zoveel huisvestingsaanbieders de informatie van Switchee gebruiken om huurders te ondersteunen. Een ander fantastisch gegeven is dat de Switchee Slimme Thermostaat huurders helpt hun energieverbruik te optimaliseren en hun verwarmingskosten met 17% te verlagen. Nu meer dan ooit is het tijd om de mogelijkheden van het product te vieren. Ik ben blij dat Switchee wordt erkend als ‘Nationaal product van het jaar’ en ik wil graag iedereen in ons team persoonlijk bedanken.” 

Neem contact op met ons team om meer te weten te komen over hoe Switchee huisvestingsmaatschappijen en lokale overheden helpt bij het beheer van hun vastgoed, het communiceren met hun huurders en het van op afstand beschermen van hun activa.

Wij zijn er om u te helpen
Contacteer ons
Switchee verbetert de leefbaarheid voor mensen die in huurwoningen wonen.
Contacteer ons
+44(0)800 133 7957
Volg ons
In contact blijven
Meld u aan voor onze nieuwsbrief.